Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: jolash

Poręczny rozmiar poduszki, sprawia że nadaje się idealnie na każde łóżko kosmetyczne i stół do masażu. Jeśli masz problem z amortyzacją łokci podczas pracy, bądź ograniczoną przestrzenią na paletkę z rzęsami, to ta poduszka świetnie poprawi ergonomię Twojego miejsca pracy!


Nasz najnowszy a zarazem najdoskonalszy model poduszki został maksymalnie skrócony i uproszczony na rzecz jeszcze większego komfrotu podczas zabiegów stylizacji rzęs. Zbyt długie dotąd boki poduszki zostały skrócone i podwyższone, by klientki nie musiały wdrapywać się na poduszkę a Ty nachylać głowy i nadwyrężać karku nad swoją paletką z rzęsami. Odtąd wszystkie rzędy rzęs są idealnie widoczne, a odcinek szyjny kręgosłupa klientki podparty 7cm pianką, zapewniającą komfort i stabilizację.

Miękki i niestabilny materiał memoryfoam zastąpiliśmy wysokiej gęstości pianką, która służy do stabilizacji Twoich przedramion oraz wygodnemu ułożeniu przyborów.

100% płaska powierzchnia po bokach minimlizuje ryzyko obsuwania się narzędzi i spływania kleju.

Boczne kieszenie poduszki, dają Ci dodatkową przestrzeń podręczną, idalnie nadają sie na ukrycie w nich nanomistera, wiatraczka, lusterka czy teź dodatkowych pudełek z rzęsami, być może właśnie kończysz kolejny pasek B 0,07 10 mm i nie chcesz tracić czasu na schylanie się bądź odwraacanie w poszukiwaniu opakowania z rzęsami. W bocznych kieszonkach możesz ukryć również zarówno swój jak i klientki telefon bądź nośnik muzyki, który świetnie się sprawdzi na mistrzostwach czy też w pracy mobilnej stylistki, która nie może sobie pozwolić na doatkowy ciężar jakim jest radio.

Poduszka posiada pokrowiec, który jest wykonany z wytrzymałej mikrofazy. Tkaninę należy prać w 30 stopniach na programie przeznaczonym do delikatnych tkanin.

Pokrowiec: mikrofaza
Szerokość: 20 cm Długość: 55 cm, Wysokość(grubość): 15 cm
Dostępne kolory to biel i czerńJoanna Siruga o poduszce:

''Gdy pierwszy raz zobaczyłam nasz nowy model poduszki, nie przekonał on mnie ani designem ani materiałem, bo nie z takim rodzajem pianki pracowałam do tej pory. Przekoanna o niezawodności memoryfoam, przymykałam oczy na dejlikatnie opadające boki poprzedniej poduszki czy narzędzia, które mimo wszystko nie znajdowały się na idealnie równej powierzchni.

Dziś w moim życiu nie ma miejsca na kompromisy, chce produkować i pracować jedynie na rozwiązaniach bezkompromisowych i nasza poduszka jest właśnie taka! Klientka nie musi już wdrapywać się ramionami na część poduszki, abyśmy mogły idealnie widzieć dolne rzędy rzęs, głowa nie ucieka jej na boki, gdy jest  w pełni zrelaksowana, a ja już nie musze gonić kropli z klejem po całym lash holderze, bo leży on idealnie równo. Kursantki z gorszym wzrokiem przestały narzekać na dystans do paletki z rzesami i mogą z łatwością widzeć rozłożystość kępek w komfortowej odległości. Nie pracowałam jeszcze na lepszej poduszce, która jest komfortem nie tylko dla stylistki ale i klientki''