Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Rzęsownia
Easy Fan to absolutny must-have dla każdej stylistki rzęs.
Zaprojektowany specjalnie po to, aby ułatwić Ci tworzenie perfekcyjnych kępek, ten kamyczek to niezbędne narzędzie w Twoim kuferku.
Dzięki Easy Fan możesz zapomnieć o trudnościach z nóżką kępki i problemach z rozłożystością. Ten innowacyjny produkt gwarantuje, że Twoje kępki będą wyglądały fantastycznie bez żadnego wysiłku.
To jednak nie wszystko! Easy Fan pozwoli Ci również zaoszczędzić cenny czas podczas aplikacji. Dzięki temu genialnemu rozwiązaniu będziesz mogła pracować jeszcze szybciej i bardziej efektywnie.
Struktura kamyczka składa się z warstw specjalnie skonstruowanych tasiemek, na których rozmieszczasz i rozkładasz swoje kępki. Gdy pierwsza warstwa zostanie zużyta, wystarczy ją zerwać i kontynuować pracę na kolejnej warstwie. To oznacza, że Easy Fan zostanie wykorzystany do ostatniej warstwy. Lepkość paska jest większa niż w innych produktach tego typu. 
Dołącz do grona zadowolonych klientek, które polecają Easy Fan - narzędzie, które jest uwielbiane przez Instruktorki United Lash Army. Nie zwlekaj dłużej i wypróbuj go już dziś - pokochasz go od pierwszego użycia!
Wymiary kamyka: wysokość:3mm, szerokość:3mm , długość:2-2,2cm.
Polecamy