Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Inlei

Henna IN LEI® Skuteczna i delikatna . Innowacyjna formuła, bogata w woski pochodzenia roślinnego, pozwala na pełną penetrację produktu w strukturze rzęs i brwi oraz gwarantuje intensywne i trwałe odcienie.

Dzięki umiejętnemu mieszaniu składników i stosowaniu pigmentów o wysokim stopniu czystości, barwniki IN LEI® są w stanie zapewnić stabilny i intensywny kolor.

Barwniki IN LEI® utrzymują się na włosach rzęs i brwi do 7 tygodni, natomiast na skórze przez okres do 8-10 dni. Używać z oxydantem IN LEI® 1,5% 5 Vol. aby uzyskać kremową i odpowiednią konsystencję. Linia farb IN LEI® została specjalnie zaprojektowana do stosowania z produktami IN LEI® „Lash Filler”. Koloryzacja pozwala rozświetlić włosy oraz odgrywa ważną rolę w procesie otwierania łusek włosów i ich wypełniana. Nie zawiera amoniaku.

CHESTNUT - Henna do rzęs i brwi InLei®  w kolorze brązowym o dużym pokryciu nadaje się dla klientów o włosach jasnobrązowych, średnio brązowych.

BROWN - Henna do rzęs i brwi InLei®  w naturalnym brązie o dużym pokryciu nadaje się dla klientów o brązowych włosach i preferujących naturalny styl.

LIGHT BROWN - Henna do rzęs i brwi InLei®  w jasnym brązie o dużym pokryciu nadaje się dla klientów o włosach jasnobrązowych i jasnego blond

SHINNY BLACK - w klasycznym kolorze nadającym się do akcentowania czarnych i brązowych rzęs lub trwałego kolorowania rzęs i jasnych brwi

SILVER- Wysokiej jakości henna żelowa do brwi i rzęs InLei® w kolorze szarym (grafitowym) z wysokim pokryciem, klasyczny kolor odpowiedni do podkreślenia jasnych brwi lub do trwałej koloryzacji  rzęs w celu harmonizacji z kolorowymi blond włosami lub dowolnym kolorem włosów.

CAPPUCCINO- Wysoki jakości henna żelowa do brwi i rzęs InLei® cappuccino, odpowiedni kolor do lekkiego podkreślenia brwi lub rzes, aby harmonizować z blond włosami lub dowolnym kolorem włosów.

Pojemność 15 ml

Tylko do użytku profesjonalnego. Używaj tylko z Oxydantem In Lei® 1,5% 5 VOL.

100% Made in Italy