Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Inlei

InLei® Lash Fix 2 to stabilny i skuteczny utrwalacz do rzęs, przeznaczony do  zabiegów LASH FILLER i  LASH FILLER 25.9.

  • Produkt kompatybilny z linią klasyczną LASH FILLER oraz nową linią LASH FILLER 25.9
  • W 100% wyprodukowane we Włoszech
  • Produkt z certyfikatem  VEGAN OK
  • Skuteczność przetestowana klinicznie we współpracy z prestiżowym Instytutem Uniwersyteckim
  • Używaj wyłącznie z trwałą InLei® Lash Form 1
  • Pojemność: 4 ml  =  35/40 zabiegów

Przygotowuje strukturę rzęs do kolejnego kroku , dzięki doskonałej formule zbilansowanej odpowiednią zawartością aktywnego składnika, czyli nadtlenku wodoru.  Formuła utrwalacza InLei® Lash Fix 2 pozwala utrwalić nadany skręt włosa dostosowując się do kształtu użytej formy. Działa bezpiecznie i szybko, współgrając z pierwszą substancją zastosowaną już na rzęsach, InLei® Lash Form 1.

Jest to produkt w całości opracowany i wyprodukowany we Włoszech, wytworzony z wysokiej jakości surowców.  Utrwalacz rzęs został zaprojektowany tak, aby działać  w doskonałej synergii  z zabiegami InLei® Lash Filler i Lash Filler 25.9, gwarantując gwarantowane rezultaty!

Przestrzegając oficjalnego protokołu zabiegu laminowania InLei® Lash Filler 25.9, gwarantujemy uzyskanie: pogrubienia o 25% , wydłużenia o 9%. Ale to nie wszystko! Łącząc kurację z codziennym stosowaniem serum InLei® Adiutrix przez trzy miesiące uzyskaliśmy: pogrubienie o 28%, wydłużenie o 12%. Wszystkie dane zostały potwierdzone badaniami skuteczności, przeprowadzonymi w znanym instytucie klinicznym w Mediolanie. Trzy sesje testowe przeprowadzono na 37 modelach różnych grup etnicznych , co dało łącznie 110 zabiegów. Wszystkie produkty z linii InLei® Lash Filler 25.9 posiadają certyfikat wegański wydany przez międzynarodową instytucję VEGANOK.

Prawidłowo przechowywany produkt ma trwałość 2 miesiące od otwarcia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie przechowywać w pobliżu otwartego ognia, źródeł ciepła, urządzeń elektrycznych lub bezpośredniego światła słonecznego. Nie przechowywać w temperaturze poniżej 5°C/41°F ani powyżej 30°C/86°F. Po użyciu dokładnie zamknąć.

SPOSÓB UŻYCIA

  1. Do stosowania po InLei® Lash Form 1
  2. Rozprowadź produkt za pomocą pędzla np. InLei® Leonardo.
  3. Pozostawić na 4 do 8 minut w zależności od struktury włosów.
  4. Usuń produkt za pomocą wacika lub suchego pędzla.